MiniMax Skimmer Sıyırıcı

ELASTEC MiniMax endüstriyel uygulamaların gerektirdiği güç ve dayanıklılık düşünülerek tasarlanmıştır. Standart kasa HD Polietilenden imal edilmiş olup endüstriyel tesislerin seperatörleri, tankları, toplama havuz ve çukurlarında bulunması muhtemel pek çok kimyasala karşı dayanıklıdır.

Hermit Tank içi sıyırıcı

 
ELASTEC Hermit Tank içi sıyırıcı 
ELASTEC Hermit Sıyırıcısı tankların içine yerleştirilebilecek şekilde uygun boyutlarda ve hafif olarak tasarlanmıştır, 50 cm açıklıktan tank içine yerleştirilebilir.
Kapasite 2,5 m3 / saat

Yosun ve Yayılımcı Bitki kontrolü

Su bitkileri sınırlama ağları bu bitkilerin sınırlanması amacı ile kullanılır, bariyerlerin kullanım amacı su kalitesinin yükseltilmesi ve bu suretle ekosistemin doğal dengesinin korunmasıdır. Elastec bariyerleri rekreasyon, tarım, endüstriyel ve sudan kaynaklana kirliliklerin önlenmesi amaçları ile kullanılır.

Çöp ve Yüzer kalıntı Bariyeri - TrashMax

Çöp ve yüzer kalıntı kontrol bariyerleri üzerinde sahip olduğumuz kırk yılı aşkın tasarım ve üretim tecrübemizle bu konuda yetkin bir konumdayız.  Bu tür bariyerler pahalı temizleme operasyonlarını ortadan kaldırır ve su alma ağızları gibi hassas bölgeleri korumaya yardımcı olur.
Elastec kalıntı sınırlama bariyerleri kalıntıları sınırlayarak su kalitesini arttırır ve kalıntıların kolay bir şekilde toplanması için biriktirilmesini sağlar. Bariyerlerimiz su alma ağızları, bot kızaklarını ve yüzme alanlarını korumakta kullanılır.

Güvenlik ve Ağır Kalıntı Bariyeri

Brute Boom yüzüdürücü kısmı ve alt kısmına eklenen Galvanizli çelik kafesle birlikte yada ayrı olarak gerek Güvenlik Bariyeri olarak gerekse nehirlerde – akarsularda ve bunların göl ve denize döküldüğü noktalarda, büyük objelerin - yüzer kütüklerin çöp ve kalıntıların sınırlanması için kullanılırlar. 
Yüzdürücü çift katlı Ağır is tipi yüksek dayanımlı siyah renkli Polietilenden imal edilmiş olup fribord değeri 46 cm’dir, Etek yüksekliği 60 santimetre olup derin daldırma galvanizli çelikten imal edilmiştir.

Kalıcı Bariyer

PermaFence – Kalıcı Petrol Sınırlama bariyeri
PermaFence petrol sınırlama bariyerleri kalıcı kullanım ve asgari bakım gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Permafence sınırlama bariyerleri çetin şartlar altında uzun süre kullanılabilir. Özel kalıplarla imal edilmiş olan yüzdürücü hücreleri çok yüksek kaldırma gücü ve yüksek çarpma dayanımı sağlar.

Emişli Sıyırıcı

 

 

Emişli - “ShovelHead” Sıyırıcı / Simmer Polietilenden imal edilmiş, hafif, ekonomik bir üründür. Ürün yüzer tipte emiş kafasından oluşmaktadır; diyafram tipi ya da Persitaltic pompaya, PACS ya da MiniVac vakum römorkları gibi uygun bir pompa ya da vakum sistemine bağlanarak çalıştırılabilirler. Polietilenden imal edilmişlerdir.

X-150 Patentli Kanallı Disk tipi Sıyırıcı / Skimmer

 
Elastec, patentli kanallı disk tipi sıyırıcısı ile Wendy Schmidt Petrol Dökülme yarışmasında 1.000.000 dolarlık birincilik ödülünü kazanmıştır. Bu sıyırıcımızın resmi testleri bağımsız bir kurum olan Ohmsett tesislerinde yapılmış olup 1.060 metre küp ürünü % 89,5 verimlilikle sıyırmayı başarmıştır.
Subscribe to RSS - Elastec