PS2000 Analog Sinyal İşlemci

PS200 Analog Sinyal İşlemciye bir adet IDXXX sensörü bağlanabilir. İşlemci üzerinde Su / Yağ / Yüksek seviye yağ / Hava / Arıza ışıkları ve kontakları mevcuttur. İsteğe bağlı olarak 4-20 mA çıkış ve cihaz üzerinde yağ seviyesini gösteren çubuk grafik eklenebilmektedir.

SLC 220 Dijital Sinyal İşlemci

Smart Leakwise* SLC-220 dijital bir sinyal işlemci olup Leakwise ID 220 serisi sensörler ile hidrokarbon dökülme/sızıntı alarmların raporlanması yağ tabakasının kalınlığının ölçülmesi gelişiminin takip edilmesini sağlar. Bildirimler çok çeşitli çıkış ve iletişim ara yüzlerini kullanılarak müşterinin yerel ya da uzak noktada bulunan merkezlerine iletilir. SLC -220’nin modüler ve esnek yapısı müşterilerin her değişik gereksinimlerine cevap verebilecek niteliktedir. AC - Alternatif ve DC - Doğru akım kaynakları ya da pil ile çalıştırılabilir. Kablolu ya da kablosuz olarak kullanılabilir.

Leakwise ID 227WL Oil Sheen Monitoring System

Uygulamalar; 
Leakwise* ID-227WL/PTP su üstünde yüzen kablosuz bir detektör olup hidrokarbonların varlığını tespit etmek ve hidrokarbon tabakasının kalınlığındaki değişimleri izlemekte kullanılır.
ID-227WL/PTP “Offshore” uygulamaları için tasarlanmış olup deniz suyundan tatlı su elde edilen tesislerin su alma ağızlarında, iskeleli ve şamandıralı terminallerde, petrol sondaj platformları ve bunun yanı sıra limanlar, göller, nehirler, açık kanallar ve dinlendirme havuzlarında kullanılabilir.
Şamandıra kafesi; detektörün alıcı anteninin dalga ve gelgit hare

Leakwise ID 227 Yağ / Petrol Belirleme Sensörü - Hidrokarbon Detektörü

Leakwise* ID-227 su üstünde yüzen bir detektör olup hidrokarbonların ve diğer organik solventlerin  - çözücülerin izlenmesi için kullanılır.
ID-227 “Offshore” uygulamaları için tasarlanmış olup iskeleli ve şamandıralı terminallerde yükleme ve boşaltma esnasında yaşanabilecek dökülmelerde ortaya çıkan ince yağ tabakalarının belirlenmesi ve izlenmesinde kullanılmaktadır.
Diğer uygulama alanları Offshore Petrol Platformları, lagünler, göller, nehirler, açık kanallar, dinlendirme havuzları olarak sayılabilir
ID-227 su üzerinde 0,3 milimetre gibi ince bir yağ taba

Leakwise ID 223 Serisi Hidrokarbon Belirleme Sistemi

Leakwise * ID-223 sensörleri ıslak ve kuru ortamlarda hidrokarbonların varlığını belirler ve tabaka oluşumunu izler. Bu sistem petrol ve enerji şirketleri tarafından aşağıda belirtilen ıslak ve kuru mahallerde meydana gelebilecek sızıntılardan erken haberdar olmak, gerekli uyarıları yapmak ve durumu kontrol altına almak için yaygın olarak kullanılmaktadır.
•  Yer üstü petrol ve türevleri depolama tankları,
•  Şalt sahalarında yer alan trafo havuzları ve enerji alt dağıtım istasyonlarında,
•  Su/Yağ ayırıcı separatörlerde.
•  Soğutma suyu sistemleri ve kanallarda,

Leakwise ID 221 Oil Sheen Sensor

Leakwise * ID 221 sensörleri su üzerinde hidrokarbonların varlığını belirler ve tabaka oluşumunu izler.
Bu sistem petrol ve enerji şirketleri tarafından tanklar, “sump” lar ve yeraltı suyu gözlem kuyularında meydana gelebilecek sızıntılardan erken haberdar olmak, gerekli uyarıları yapmak ve durumu kontrol altına almak için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Su/yağ seperatörlerinde, soğutma suyu kanalları, yağmur suyu çıkışları, dinlendirme havuzları, boyler, yoğuşturma tankları ve atık su kanal sistemleri ve uygulanan remediasyon projelerinin verimliliğini izlemek diğer u
Subscribe to RSS - AGAR Environmental LTD